Často kladené otázky

Osobne na predajni: Tovar si môžete objednať cez náš e-shop, telefonicky alebo mailom a my Vám objednávku pripravíme na našej predajni Váž si. Objednávku si vyzdvihnete a zaplatíte pri prevzatí tovaru. Takáto objednávka je bezplatná.

Rozvoz vrámci mesta Žilina a Kysucké Nové Mesto: Tovar si môžete objednať cez náš e-shop, telefonicky alebo mailom, po prijatí objednávky a nachystaní Vám privezieme tovar vo vopred dohodnutom čase. Cena za rozvoz je 2 Eurá.

Kuriérom na adresu: Tovar si môžete objednať cez náš e-shop, telefonicky alebo mailom, po prijatí objednávky a nachystaní Vám tovar odošleme kuriérom na adresu. Cena za dopravu kuriérom je 4 Eurá.

Platba na predajni pri osobnom odbere objednávky v hotovosti alebo platobnou kartou.
Priamy vklad na účet – za objednávku zaplatíte prevodom na náš bankový účet, údaje prídu na Váš e-mail. Po potvrdení platby Vám tovar nachystáme a doručíme.
Dobierka kuriérovi pri odbere – za objednávku zaplatíte kuriérovi pri prevzatí. Je spoplatnená 1,00 Eur.

Pri rozvoze vrámci mesta Žilina a Kysucké Nové Mesto prijímame platbu v hotovosti pri prevzatí tovaru alebo vopred priamy vklad na účet.

Zálohované fľaše nám môžete poslať kuriérom naspäť na našu predajňu Váž si. Najlepšie, keď Vám kuriér doručí najbližšiu objednávku, a vy mu vrátite zabalené zálohované fľaše naspäť k nám na predajňu. Vrátenú sumu za zálohavané fľaše Vám vrátime formou nákupnej poukážky na e-mail, ktorú môžete uplatniť ako zľavu pri ďalšom nákupe.